CHCETE VLOŽIT SVOU REKLAMU? PROSÍM ZDE

Březen 2016

Hudba la africa

26. března 2016 v 23:59
Mám teď tady něco mimořádného. Víme, že africké země jsou oproti zemí evropských, asijských a amerických v jiné ekonomické třídě. Neberte to teď hlavně kvůli jiné barvy pleti či jiné kultuře a zvycích. Každá jiná země má jiné zvyky, jako Amerika den díkuvzdání či islámské země vrhání bomb či unesení sem tam nějakého turisty.
To bylo jen pro ulehčení sytuace pro ty, kteří snad mají jen alergii, co se týká afričanů. Ti, narozdíl od těch, co konají dílo Alláha, konají jen dílo boží. 99% obyvatel afrických zemí jsou křesťani.

V čem ale vynikají je hudba a tanec. Připravila jsem Vám sem dvě videa, které pochází od nigerijských zpěváků a uznejte, že opravdu mají talent.

P-Square - Personally

Patoranking ft. Wande Coal - My Woman, My Everything


kapitola II. - Temnota ve světle

22. března 2016 v 13:23
Na stole zůstaly stopy po mých spocených dlaní. V kanceláři bylo nepříjemné teplo a já už tu čekal skoro půl hodiny. Nervózně jsem díval každou minutou na hodinky a nevěděl jsem, co s rukama. Pár chvilkama jsem měl ruce v kapsách, zachvíli jsem si ruce mnul v klíně a pak zase jsem se opřel o stůl.

Město Istanbul nebezpečné a krásné

20. března 2016 v 19:39 | JB
V den odletu jsem nervozitou nemohla spát, těšila jsem se jak malá holka.

Kapitola I. - Komedie života

12. března 2016 v 1:33 | JB
Cítím se jako v kleci, kam zavřeli nebezpečné zvíře a naproti svítí světlo do mých očí tak ostře, až mně oči od teplého zářícího světla začali pálit.
"Co kdybyste to světlo alespoň stlumily?!" řekl jsem naštvaně, ale nikdo nereagoval. Neviděl jsem nic. Neviděl jsem, jestli za tím světlem někdo stojí, nebo jestli v místnosti sedím sám. Bylo ticho.
Musel jsem mhouřit a zkoušel jsem i oči zavřít, Ale nepomáhalo to, teplo, co žárovka vyzařovala, pronikalo i tak přes má zavřená víčka, že jsem si myslel, že se mé oči zevnitř uvaří.
"Pusťte mně nebo mi řekněte o co jde, protože pak tu nehodlám zůstat" zvýšil jsem hlas.
Jakmile jsem dopověděl, chvilku jim trvalo, než světlo odvrátili stranou z mých očí. Pak přistály na stůl nějaké složky a zastavily se těsně přede mnou. Ale bylo stále ticho.

Myšlenka

11. března 2016 v 20:36
Život bez problému, je jako život bez smyslu, bez koření, bezduchý. Vše je jak řetězová reakce. Občas mně přemýšlet nad řešením problémů baví a během toho (když to jde) dokáži vymyslet řešení, ze kterých benefituji (nebo-li získávám něco navíc, ať je to v podobě i získaných zkušeností)

Něco do úvodu

2. března 2016 v 22:16 | JaneBigB
"Milý přátelé, jsem ráda, že tu mohu být s vámi a mohu si zde s vámi probírat své myšlenky. Mám s vámi radost, že blog.cz může přivítat nové blogery, kterých rozhodně přibývá. Proto bych vás ráda přivítala na mém novém blogu. Doufám, že se to tu rozjede a jakožto čtenáři budete spokojení. Děkuji"

"My darling friends
I´m happy that I can to be here with you and I can writing my troubles with you here. I´m happy, that blog.cz is getting a new users this page. It is why I would like to welcome on my new blog page. I hope that you like reader will be satisfied and this page will move off. Thank you"

:)