CHCETE VLOŽIT SVOU REKLAMU? PROSÍM ZDE

Srpen 2016

Co muži nemají rádi?

27. srpna 2016 v 0:01 | JB |  Muži jsou z Marzu a ženy z Venuše
Člověk je velmy komplikovaný tvor, pokud se jedná o mezilidské vztahy a my si hned tady řekneme, co muži nemají rádi.

Výsledek obrázku pro hádka

Pátrání v paměti

26. srpna 2016 v 22:05 Téma týdne
Téma týdne: "První vzpomínka"

Výsledek obrázku pro držení za ruce


Péče o pokožku ARTISTRY

16. srpna 2016 v 23:19
Vážení zákazníci,
zatím Vám zde mohu představit pár produktů od společnosti ARISTRY zaměřenou na péči o vaší pokožku.
S potěšením mohu sdělit, že se bude nabídka rozšiřovat, a to nejen o produkty pro péči o pokožku, ale i odličovači, krémy na ruce, make-upem ...atd.


Pokud ale stále tápete ve tmě a nejste si jisti, zda věřit, ráda vám výrobky budu demonstrovat i osobně na naší schůzce, na které ráda poradím. :)
PS: Je to samozřejmě zadarmo.

Kosmetika

16. srpna 2016 v 22:40
Jana Buttová
Zprostředkovatel
Ahoj vážení :-)

konečně to tu máme, nové produkty pro péči o vaši pokožku. Představím vám zatím pár luxusních produktů, které stojí za to vyzkoušet. Jsou to většinou luxusní produkty ARTISTRY, které nás dělají krásné. Produkty, které nefungují, většinou potřebují dobrou reklamní propagaci, aby se prodávala. Produkty od ARTISTRY nepotřebuje, je plně funkční a vy si ji hned zamilujete.

Vše má svůj důvod

10. srpna 2016 v 22:11 Téma týdne
Téma týdne: "Náhody neexistují"

Jsou věci v našem životě, co se nám dějí z nějakého důvodu... např. z mého života, když jsem ztratila dvě práce (a to né vlastní vinou!) během jednoho měsíce. To člověka už dostane. Teď Vás přesvědčím o tom, že aniž bych něco zlého provedla nebo porušila, protože si hned představíte "Ta holka musela být ale děs"... prsty jsem v tom neměla.
Pracovala jsem dříve v jednom velkoskladě americké společnosti Amazon (byla jsem šťastná, když jsem mohla od tamtud vypadnout), kde jsem dřela jak mezek, a i přes to, že 3 dny volna byly v tomto podniku velkým benefitem, práce mne neuspokojovala, protože má duše toužila po něčem lepším, což v Praze není tak moc velký problém, jelikož poptávka v oboru, který jsem hledala je v tomto okrese dostatečně velká a pestrá. Dostala jsem nabídku pracovat v jednom podniku nedaleko mého bydliště jako fakturantka, což mně absolutně nadchlo. V mých očích se ihned objevili jiskřičky a nadšení, a tak jsem to přetlumočila mému managerovi, o kterém jsem věděla, že mu to musím sdělit nejméně 10x aby si všechno pamatoval a během toho menšího procesu jsem onemocněla příušnicemi, které jsem musela chytit od kolegů. Přetlumočila jsem to mým novým zaměstnavatelům a oni mi s klidem řekli, že na mně počkají.

Jsem cesta tvého úspěchu

7. srpna 2016 v 13:43
Na začátku tohoto článku bych ráda poděkovala všem, co zavítali, nebo sledují tento blog, i když počet komentářů na počet návštěvníků tomu neodpovídá. Je možné, že člověk se k novému blogu staví skepticky, anebo ten blog opravdu není tak zajímavý. Ale doufám, jako asi každý blogař, že se to tu rozjede a budeme spokojení úplně všichni...

Tento článek bude pro ty, co mají potřebu být úspěšní a chtějí si pro sebe něco dokázat. Lidé by měli mít sny a mít ambice si pro ně jít.

PŘÍBĚH PRUBÍŘSKÉHO KAMENE

Před mnoha lety, kdysy za starověké civilizace, existovala v Egyptě knihovna, která vlastnila jednu knihu svitku, která shromažďovala skoro přes milion svitků z literatury, vědy, filosofie, medicíny, geografie a astronomie.
V roce 640 n. l., kdy Egypt byl v obležení nepřátelských nájezdníků se tato knihovna ocitla v plamenech a spolu s knihovnou všechno lehlo popelem. Knihovník, který tam kdysy pracoval se procházel po ohořelých zbytcích budovy. Při každém dotyku jeho podrážky na ohořelé pozůstatky knih a budovy, knihovníka zabolelo u srdce. šel, až se dostal k místu, kde původně byla archivován tento cenný svitek. Očividně z něho nic nezbylo,knihovník se ze zlomeným srdcem otočil a mínil odejít, ale pak okem postřehl jeden zažloutlý svitek, který jako jediný z té cenné sbírky zbyl. Uchopil ho do svých rukou, otřel ho od popela. Pod černých ohořelých zbytcích spatřil velkými tučnými písmeny název "Tajemství prubířského kamene". Knihovník se ohlédl okolo sebe, zda ho nikdo nesleduje a nejistě si svitek schoval pod své oblečení, aby mohl svitek doma v klidu prostudovat.
Doma, když svitek rozložil na stůl a začal pročítat, dozvěděl se, že kámen, který je popsán v tomto svitku má magickou sílu vše, co příjde do kontaktu, proměnit ve zlato. Dále se dočetl, že tento kamínek vypadá stejně, jako další tisíce oblázků rozprostřených na vysokém, osamoceném útesu ležící u Středozemního moře. Tento kámen se dal rozeznat jen tím, že Prubířský kámen při uchopení hřál, kdežto ostatní byly chladné.
Knihovník nadšený, vydal se tedy na tento útes, kde přesně podle svitku spatřil mnoho oblázků, které byly rozprostřeny po celé délce útesu. Věděl, že potřebuje nějaký systém, aby mohl zúžit výběr a třeba nezvedat kameny, které již vyzkoušel. A tak pokaždé, když najde chladný kámen, vhodí ho z útesu do moře, a vylučovací metodou tak zjistí, který kámen je pravý. Své první dva dny strávil knihovník od úsvitu do soumraku, házel kamínky z útesů do moře a dával si pozor, aby neopoměl ani jeden kamínek.
Už mu zbývali nejvýše dva dny práce "Už to dlouho nebude trvat a kámen bude můj" usmál se knihovník a uchopil další kamínek a automaticky, bezmyšlenkovitě ho opět hodil do mořských vln, které se rozbíjeli o ostré hrany útesu a pěnovým zasyčením se opět vrátili do moře, aby se mohli se stejnou silou a stejným sičivým ústupem vrátit zpět.
A náhle mu zatrnulo... zůstal v šoku stát. Kámen, který teď vhodil ze skalnatého útesu do moře hřál!

Okno do duše

7. srpna 2016 v 13:40 Téma týdne
Téma týdne: "Zobrazeno"

Říká se, že oči jsou oknem do naší duše. Dost často slýchávám, že podle očí poznáte úplně všechno: "Jediný pohled do očí člověku dokáže vyzradit, jaký ten člověk je a vyzradí každou malou lež".
Pokud někoho milujete, stačí se podívat do očí svého partnera a uvidíte v nich velkou upřímnost.
:)