CHCETE VLOŽIT SVOU REKLAMU? PROSÍM ZDE

Jak poznat, že si se mnou jen hraje?

4. ledna 2017 v 14:41 | JB |  Muži jsou z Marzu a ženy z Venuše
Stává se vám dost často, že občas nechápete svůj protějšek a hádáte se kvůli každé prkotině?.
Hledání pravého partnera je jako hledání jehly v kupce sena, při kterém musíme projít mnoha trápením. Nemyslete si, každý to tak jednoduchý nemá a co se týká vztahů, jsou to ta nejsložitější a nejnáročnější problématika na světě, o které se vždy a všude píše a vždy bude...Pokud máte tendenci si říkat, že slavné hvězdičky to mají jednoduché, vemte si příklad od krásné moderátorky TV Nova Lucii Borhyové, zamilované do "sporťáka" Michala Hrdličky. Píše se o nich skoro všude na internetu i v časopisech. Jak se mohla zamilovat do 11 let mladšího chlapa?.. na věku dost často nezáleží a při smůle nás žen se umějí ženy do muže zamilovat snadno a rychle. Pak to dost záleží i na jeho povaze.
"Já osobně, Hrdličku nemám ráda, udělal jí dítě a pak jí opustil. Já jí absolutně chápu, zažívám s chlapama to samé, akorát já mám to štěstí, že jsem s nikým neotěhotněla. Dnes ty mladí kluci nemají žádnou úctu, žádnou čest, zodpovědnost a nevědí co chtějí, potřebovala by partnera jako je její nejlepší kamarád a kolega Rey Koranteng" prozradila autorka Janincinblog.blog.cz a dodala, že kdyby Rey nebyl ženatý, moc by jim to slušelo a určitě se k sobě hodili "Rey už od pohledu je příjemný a myslím si, že Lucii by nikdy v životě neublížil"
foto: http://fotky.showbiz.cz/lide/rey-koranteng/79147-hlavni/1222583/

Na první pohled se ale nedá poznat pravý záměr, až časem kdy si začneme všímat prvních zvláštních znaků chování.
"Sama jsem prošla mnoho zkušenostmi a vím, jak láska k někomu umí být totálně slepá a hloupá" prozradila JB na sebe "V zamilovanosti jsem si dost nevšímala těch indícíí, které jsem měla přímo před nosem. Nebyla jsem opatrná, snažila jsem mu pomoci ve všem a to byla chyba", ale nelituje "Celkem jsem i za to ráda, jak to dopadlo, nechtěla bych mít v životě přítele, který by si mně nikdy nevážil. Dost svou bývalou přítelkyni pomlouval a ona jeho, dokonce napsala do časopisu článek o něm a jak jí ubližoval.. mlátil, podváděl a neplatil příspěvky na dítě, představte si, že mi jeho bývalá přítelkyně napsala, že jsou opět spolu. Vrátil se k ní jen kvůli miminku, pořád přemýšlel jen o holčičce, co měla s ním. Chápu ho, že to skusil, ale nemyslím si, že se vrátil kvůli ní. Ona nemá k sobě žádnou úctu, pokud by to udělal mně, nesměl by ke mně ani na metr, ať by byl nejlepší fotbalista roku s ocenením Zlatou kopačkou". Avšak přiznala, že jí moc chybí "Trochu se v Borhyové vidím, také jsem pořád sama. S paní Borhyovou, i když vím, že mně nezná, zřejmě sdílíme stejný osud".


Jak poznat, že si s námi jen hraje je obtížné, ale dá se to poznat následovně podle jeho chování, mluvy a zda se nám dotyčný dívá do očí. I když o sobě ženy říkáme, že naivní nejsme, vidíme vše přímo před sebou, ženy mají naivitu v krvi a v povaze, dokážeme ji jen mírnit a málokterá drží své otěže pevně ve svých rukou. Nic na plat proti manipulátorovi do kterého se nevědomá oběť zamiluje. Ale co přesně sledovat?.

Vymlouvá se neustále, proč to zrovna nešlo a proč to nejde.
Chtěli jste s ním jít do kina, zvali jste ho na rande, k sobě domů nebo jste chtěli, aby vás šel podpořit na zápas, nebo turnaj a on se jen vymlouvá, řekne vám sto důvodů, proč to zrovna nešlo. Jednou by se to pochopit dalo, ale pokud je to časté a vymlouvá se opravdu jen na prkotinách, které se dají i odložit, pak už to začíná být moc podezřelé.
"Celou dobu všechno fungovalo dobře a náš vztah byl bez chybičky. Vždy když jsem k němu jela, cítila jsem se, jako kdybych se s ním měla vidět opět poprvé, až jednou jsem si s přítelem domluvila na schůzce, kvůli jedné ženské z Francie, která mne začala obtěžovat. Volala a psala mi, že s ním čeká dítě a je s ním i ženatý. Brala jsem to s klidem, protože jsem měla již jisté zkušenosti a věděla jsem, že agresí ničím nedocílím a v telefonu zněl dost smutně, že už všechno vím. Kvůli tomu jsem odešla z tréninku o půl hodiny později. Když jsem se dostala k jeho bytu, místo něho, mi otevřel jeho kamarád a on sám tam nebyl. Čekala jsem do 11 večer, i když jsem musela brzy vstávat do zaměstnání, nevěděla jsem zda plakat nebo zuřit, chudák jeho kamarád si nevěděl se mnou rady, pak jsem byt opustila. V šoku, zoufalosti a z pocitu bez naděje, jsem pak hledala pravdu u lidí, kteří ho znali, a o kterých mně varoval, že jsou špatní a došlo k tomu, že jsem provedla i sama něco, co jsem provést nechtěla, celá ta záležitost mi zatemněla mozek, nedovoloval myslet a ocitla jsem se v zoufalé situaci, kterou jsem nevěděla jak vyřešit. On získal ten správný důvod mi vše vyčíst. Na tu schůzku, na kterou nepřišel mi řekl, že byl v bance kvůli platební kartě a druhý den se mi ani neomluvil"


Není za své činy zodpovědný
S výmluvama to úzce souvisí. Už samotnoou výmluvou dotyčný říká, že on není zodpovědný za to, že kvůli platební kartě, nic nestihl. Ano už to, že na něj čekáte do 11h večer vás v normálních okolnostech přesvědčí, že dotyčný lže a jde pouze o výmluvu. "Svou pobočku banky měl 2 minuty tramvají, ale byla jsem tak spražená, že jsem neměla sílu se vůbec proti jeho výrokům na mou osobu bránit a lituji toho, jsem jedna z mála, co se nerada hádá, neumí to a neumí být ani moc dlouho naštvaná" smutnila JB "Nakonec, když mně pozval opět k sobě, sdělil mi, že za to nemohu, že za to mohl ten jeho kamarád. Nic o tom, že nese aspoň menší vinu za to co se stalo, musel to prostě jen na někoho svést."


Pořád si na něco stěžuje
Vidíte se málokdy, ale když se spolu vidíte, pořád si na něco stěžuje?. Pořád má nějaký problém, který řeší dokolečka a vás to přece jenom nutí mu házet záchranný kruh. Je jasné, že u žen to vyvolává mateřský pud, který hned volá, aby jste mu ihned pomohla. Hned použijte ruční brzdu. Není to jednoduché, ale pokud ji nepoužijete, partner se na tento luxus dost rychle zvykne a přestane si vás vážit. Pokud chcete řešit problém, nesnašte se ho řešit za něj, ale společně. A sdělit mu, že pokud chce být s vámi, ať upustí od svých problémů, když se vidíte tak krátce a málokdy. Problémy mají všichni a na světě jsou lidé, kteří na tom vždy jsou hůř než mi.
"Pořád měl nějaký problém, když jsem s ním byla, připadal mi pořád ve stresu. Moc jsem se snažila být optimistická aby na ty své problémy nemyslel. Sama jsem se moc nesvěřovala, nechtěla jsem mu tím zatemňovat hlavu. Řekl mi, že je se mnou rád, jelikož jsem optimistická. Ale bylo to k ničemu, už jsem se i přestala později snažit. Pak nakonec vyplavilo to, že si dělal starosti o své miminko, který měl se svou bývalou přítelkyní, nadruhou stranu to, že se k ní vrátil kvůli dítěti, které miloval chápu, později mi napsala sama jeho bývalá a momentální přítelkyně, že se k ní vrátil, už kvůli dítěti a vztah se mnou byla jen msta, že ho nechala. Ta žena nemá v sobě vůbec špetku cti, přijala ho zpět, jelikož v jejím věku si těžko někoho jiného hledá a on je profesionální fotbalista, hrající za pražský fotbalový klub".


Víkendová společnice
V týdnu má práce až nad hlavu, večer je v depresi a proto nepíše a ozve se pouze o víkendu?. Ženu to dohnává k zblázdnění a představám, proč nemá o ní takový zájem jako ona o něj. Pokud při každé vaší návštěvě skončíte milováním, zřejmě opravdu nejde jen o vás.


Nedává si pozor, co řekne
Vy se bojíte, ale on to absolutně neřeší?. Pro vás je vztah důležitý, na prvním místě, on si nevidí do pusy?. Je důležité, pokud opravdu zareagujete hned a necháte si to od něj vysvětlit, co tím myslel. Ke změně není návratu a pokud se budete chtít k tomu vracet po týdnu, nemusí vás pochopit a nic si pamatovat.
"Lituji toho, že jsem se snažila mu ve všem věřit a chápat. Ale začalo mně trápit ty jeho neustálé problémy a že jsem tenkrát nic neřekla, když mi řekl, že mně na vztah teprve připravuje a když jsem se ho zeptala nějaké tajemství, řekl ano, aniž by se nějak zamyslel. Byla jsem zaslepená svou hloupostí. Teď si říkám, zda není láska zlem, které se za to dobro převléká"


Snaží se pouze na začátku vztahu
Nedokážete na něj nemyslet, je ve vaší hlavě a perfektně se vám zaryl pod kůži, pěkně vás zmanipuloval. Někteří muži vědí, jak přimět ženy, aby se do něj rychle zamilovali, hlavně pokud je sympatický a se ženami to prostě umí. Přijme ženu, aby na něj myslela každou vteřinou, ale pak se pomalu vytrácí z vašeho dohledu až jednoho dne přestane komunikovat úplně "Zamilovala jsem se do něho strašně moc rychle, je bohužel mladý krásný v obličeji a perfektně vypracovanou postavu, což je zabiják. Moc ráda bych mu někdy viděla do hlavy, abych zjistila zda on alespoň trochu něco ke mně cítil. Naposledy jsem ho viděla těsně před prosincem, překvapil mně svou návštěvou, ale pak najednou zmizel"


Není upřímný, skrývá tajemství
Připadá vám, že k vám není úplně upřímný?. Zbystřete své smysly. Žena nepotřebuje žádný detektor lži, aby zjistila, že muž jí není tak úplně upřímný, nedívá se vám do očí, cuká mu ret, nebo je nadmíru nervózní.
"Vlastnil auto, i když nevlastnil žádný řidičský průkaz, nejezdil a pak mi psal, že auto už nemá a nejezdí. Přitom, když jsem ho navštívila, klíče měl stále na věšáku a nakonec ke mně i osobně přijel. Ke konci vztahu jsem i zjistila, že měl vztahy i s jinýma a z lovce se stal sběrač. Nakonec má miminko se svou bývalou se kterou opět bydlí a dvě děti na cestě u každé jiné slečny. Jsem moc ráda, že já v tom nelítám, ještě jsem dopadla dobře"


Napíše, zavolá jen když potřebuje pomoc
Trápíte se a přemýšlíte, že ho chcete zpět a udělali byste klidně první poslední. Na to obzvlášť pozor, muži rádi využijí pomocné ruky od osoby, která pomoc doslova nabízí. Zvyknou si na to a začnou vás brát jako rezervu, když se všechno pokazí. "Pořád se mi stěžoval, pomáhala jsem mu s hledáním nového bytu, vypomohla jsem se s jeho finančními potížemi, snažila jsem ho ve všem podporovat, ale já sama jsem ztrácela už půdu pod nohama, až mně ta váha přemohla a celé se to pode mnou propadlo".


Na první rande vás vezme spolu i s přáteli
Lpěte na to, že první rande by mělo být vždy osobní, bez přátel, bez telefonních hovorů. Soukromí na první schůzce nejen že udělá dojem, ale také více přesvědčí o tom, že to muž myslí vážně. Přikoření to i tím, že ženě přinese růži. "Už nějakou dobu jsem byla sama, toužila jsem mít přítele a už myslím i na víc, po zápase mně pozval na rande, že jdeme na diskotéku jsem zjistila až potom. Vzal i svý přátelé. Nejdříve jsem byla skeptická, ale jeho vystoupení bylo dokonalé a časem jsem nejistotu už neměla, další má chyba, jsem opět sama"


Ženy nezoufejte. Zjistíte, že s muži je to někdy dost těžké a dost se vyplácí věřit své intuici. Je to jako instikt. Pokud o vás muž stojí, stará se, věnuje vám svůj čas, protože CHTÍT je magická věc. Když někdo chce, jde to i přes to, že dost důležitější věci člověk odloží na jindy.

"Nakonec po novém roce se mi už ani neozve, předpovídám a už věřím jen své hlavě, že si mé číslo z mobilního telefonu vymazal, nebo vložil do ignorace. Možná jsem za to ráda, že to tak dopadlo, i když bolest je to dost velká. Člověk se ale naučí s ní žít"

Přeji Vám jen to nejlepší do nového roku 2017
Děkuji za případné vaše názory :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byly jste též někdy napáleni, nebo využiti?

Ano 75% (3)
Ne 25% (1)

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 4. ledna 2017 v 17:42 | Reagovat

Právě jsi popsala 90% chlapů, blahopřeji. :D

2 JB JB | Web | 6. ledna 2017 v 11:12 | Reagovat

"Hledání pravého partnera je jako hledání jehly v kupce sena"
proto je to tak náročné, najít těch 10 %.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama