CHCETE VLOŽIT SVOU REKLAMU? PROSÍM ZDE

Všechno neštěstí do nového roku

2. ledna 2017 v 16:54 | JB |  Téma týdne
Téma týdne: "Slyšíš ten zvuk?"
****
SAMOZŘEJMĚ VŠECHNO JEN NEJ V NOVÉM ROCE
Nezní to zrovna moc optimisticky, každý rok si přejem navzájem všechno nejlepší, štěstí, zdráví, krásy a lásky, ale je větší pravděpodobnost, že z velkého štěstí se vyklube obrovský neštěstí, láska se promění v nenávist a krása v šeredu, původně jsem chtěla využít jiného označení. Ale jak to v mém životě pravidlem bývá, rok od roku to všechno jde tak nějak do pr.. háje, slušně řečeno.


____________________________
Já bych snad mohla ve škole učit!
Po všech těch zkušenostech hlavně těch špatných, bych mohla vyjmenovat snad už úplně všechno. Ale kdo špatné zkušenosti nemá, že?!. Ale i když se mi zdá, že mně už nic nedokáže překvapit, omyl. Život (bůh) mi chtěl dokázat, že jsem pravdu neměla a připravil mi pikantní zkušenost v podobně mstícího přítele své bejvalce. Mno, zřejmě se mne ptáte jak to přesně bylo, ale nechci moc chodit do detailů. Mnohokrát jsem si zde vylívala srdíčko kvůli jednomu klukovi, cizinci, který hraje fotbal za stejný tým jako já, akorát, že on je "zatím" profík.. myslím, že se ho bude chtít klub zbavit, nedává výkony a má tam zřejmě i nějaké problémy s vedením, pokud mi tedy nelhal a jen chce pofoukat bolístky. To už ale není má věc. Kdybych uměla být zlý člověk, neváhala bych mu udělat ze života peklo. Zodpovědnost mu totiž chybí. Nechápu jeho a nechápu jeho (ex)přítelkyni, která ho údajně vykopla z bytu a se kterou má dítě. Ona 33-ti letá a on 23-letý.. ona bez hrdosti v sobě a on rozsévač semen.., bude mít 2 nové přírůstky ale... s každou jinou ženou a jeho přítelkyně to ví a vůbec jí to nevadí, hlavně aby rodinu udržela pohromadě... asi opravdu jen protože už si jiného najít neumí :D. To se omlouvám, ale připadá mi to také dost naivní. OMG!.. nevěru bych snesla, ale na konec živit všechny ty děti?, jeho problémy jsou pak problémy rodiny. Můžu být šťastná za to, jak to dopadlo. Seká si dluh jeden za druhým (i u mně jeden má, ale uvažuji to předat exekučnímu úřadu... je to dokumentově založené a jeho podpisem utvrzené) a nejsmutnější na tom pak je, že všechno odpikají jeho děti. Přehodnocuji ale, že můj předešlý vztah oproti tomuhle nebyl tak děsivá zodpovědnost, jako tento. To jsem chodila s teplickým a on se mi ke všemu přiznal.
Tento rok byl strašný nejen se zkušeností s tímto vztahem s cizincem, ale i profesním. Za tento rok jsem stihla ztratit 3 práce, 2 přítele a dědečka, který zemřel už minulý rok v říjnu. Jaké pohromy mně asi čekají v roce 2017?.
Když jsem zaslechla vybuchující petardy a ohňostroj začal na plné kolo, byla jsem v posteli a na celou tuhle záležitost jsem nemohla přestat myslet. Mohu si za to sama! kdybych viděla všechny ty náznaky, které tam byly, mohla bych si tohle ušetřit. Všechno tu bolest a trápení. Moc jsem litovala nad tím, že jsem ho vůbec potkala.
I přes to všechno mi ale moc chybí. Moc se na sebe zlobím, jak jsem to mohla dopustit, a že jsem si dávala za vinu to, co se stalo.
.
.
Jen bůh ví, co tímhle sleduje a proč touhle čistkou musím procházet. S mýma zkušenostma bych mohla začít učit.
Přeji Vám jen to nejlepší do nového roku 2017, ať vyřešíte všechny vaše trable a zahojíte své bolístky. Ať uspějete v každém vašem sportu, škole či zaměstnání. Své ex zahoďte za hlavu a ukažte, že se bez něho úplně v klidu obejdete a nepotřebujete ho. A konečně aby se to konečně zlomilo a měli už štěstí a krásné a veselé vzpomínky, na které budete rádi vzpomínat. Abyste měli vždy někoho, o koho se můžete opřít a našli konečně svou spřízněnou duši, která s vámi bude stát ve zlém i v dobrém po celou dobu. Přeji vám, abyste zahnali všechny ty chmury, protože čas i život je neúprosný, nespravedlivý a nezastavitelný. Stačí otevřít oči.
_______
PF 2017
Výsledek obrázku pro pf 2017
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 modni-hity1 modni-hity1 | E-mail | Web | 2. ledna 2017 v 17:09 | Reagovat

krásny blog aj článok pozivam ťa na moj blog na ktorom prebieha sutaz dúfam ze sa zapojis

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama